Cześć! Witam Cię serdecznie w nowym wpisie na moim blogu. Wpisie wyjątkowym, bo ma on za zadanie powiedzieć Ci jedną ciekawą rzecz…

Całkiem niedawno na serwisie YouTube został założony mój kanał! W swoich filmach staram się poruszać wiele ciekawych dla młodego – ale i starszego – człowieka kwestii, jak na przykład:

  • jak zarobić pieniądze w młodym wieku;
  • co robić, aby zarobić więcej pieniędzy;
  • jak radzić sobie z kompleksami;
  • jak zdobywać pewność siebie i iść za marzeniami;
  • jak radzić sobie z hejtem;
  • wiele, wiele innych!

Wyżej wymienione kwestie to tylko jedne z wielu tematów, które pojawiają się regularnie na moim kanale. Działam sam – sam nagrywam, sam montuję i publikuję filmy, więc czasami po prostu nie mam jak dodać nowego filmu z przyczyn osobistych. Natomiast w miarę możliwości staram się rzetelnie publikować nowe nagrania tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie 🙂 Oprócz tego, na swoim osobistym profilu na Facebooku, publikuję co jakiś czas live’y nt. zarabiania pieniędzy i ogólnie wiedzy finansowej.

Dzisiaj chciałbym zachęcić Cię do oglądania mojej pierwszej regularnej serii na kanale – „Droga do sukcesu”. CAŁA ta seria opowiada stricte o zarabianiu pieniędzy w internecie, a więc w sposób, w który ja to robię. Pierwszy odcinek opowiadający o tym czym się zajmuję, jak można do mnie dołączyć i dlaczego się to opłaca, znajdziesz pod tym linkiem i poniżej.

Jeśli podobają Ci się moje filmy – zasubskrybuj mój kanał i daj łapkę w górę – to pomaga dotrzeć do większej ilości ludzi. Dziękuję! 🙂


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *