Cześć! Nazywam się Michał Cysarz i chciałbym, żebyś dowiedział(a) się o mnie czegoś więcej. Urodziłem się w roku 1997, więc obecnie mam 21 lat. Od 2017 roku, zawodowo zajmuję się marketingiem sieciowym. Żeby móc realizować się w 100% w tej branży, postanowiłem rzucić moje studia i rozpocząć życie o jakim wielu tylko marzy.

ześć! Nazywam się Michał Cysarz i chciałbym, żebyś dowiedział(a) się o mnie czegoś więcej. Urodziłem się w roku 1997, więc obecnie mam 21 lat. Od 2017 roku, zawodowo zajmuję się marketingiem sieciowym. Żeby móc realizować się w 100% w tej branży, postanowiłem rzucić moje studia i rozpocząć życie o jakim wielu tylko marzy.

Obecnie nie mam etatu, nie mam szefa, który stoi mi nad głową i mówi co mam robić. Nie mam też żadnej presji, ani nikt niczego ode mnie nie wymaga. Co nie znaczy, że ja nie wymagam od siebie! Mogę siedzieć w domu 24h na dobę, mogę wychodzić z niego kiedy chcę, jak chcę i z kim chcę.

Pomyśl jak cudownie jest móc siedzieć i pracować w domu! Zwłaszcza, gdy na zewnątrz jest ujemna temperatura i widzisz jak wszyscy sąsiedzi muszą jechać do pracy, a Ty siedzisz przed komputerem pod kocem i cieszysz się życiem przy świeżo zaparzonej herbacie!

A propos herbaty to ostatnio w kieszeni mojego płaszczu, znalazłem woreczek herbaty – skąd się tam znalazł? Tego nie wie nikt.
Lubię, bardzo lubię się śmiać! Jestem bardzo wesołym i pogodnym człowiekiem, chociaż na tym może skończę, bo to już zaczyna wyglądać jak oferta matrymonialna 🙂

Jak widzisz, jestem normalnym człowiekiem, a nie jakimś wytworem korporacyjnym, który po 8h wraca do domu i krzyczy na żonę, że nie ma obiadu na stole.
Wiodę bezstresowe życie, na które sam sobie zapracowałem <3

Kanał YouTube

Tutaj możesz śledzić moje filmy, które nagrywam dla ludzi chcących zmienić coś w swoim życiu.

Facebook

Tutaj znajdziesz mój prywatny profil na Facebook! Śmiało możesz zaprosić mnie do znajomych.