Zastanawiałeś się kiedyś jak to możliwe, że istnieją ludzie, którzy w sieci zbili kiedyś fortunę?

  • Kiedyś fortunę w internecie można było zbić np. rejestrując domenę, wypromować ją, a następnie sprzedać za wielokrotność sumy jej kupna. Czy wszyscy tak robili? Nie.
  • 4 kwietnia 1975 roku, Bill Gates otwiera firmę Microsoft, która niedługo potem staje się jedną z najlepszych firm informatycznych na świecie, mając w 2012 roku na swoim koncie 10 000 patentów i produkując najpopularniejszy system operacyjny świata – Windows. Sam Bill Gates zostaje miliarderem. Czy wszyscy tak zrobili? Nie.

Po co te powyższe przykłady? Po to, żebyś uświadomił sobie, że osiągnięcie sukcesu jest możliwe, ale pod warunkiem, że nie idziesz za stadem, lecz obierasz swoją własną drogę! To, co działało kiedyś, niekoniecznie działa dzisiaj, a to, co kiedyś było nie do pomyślenia – dzisiaj jest najbardziej opłacalne!

Działam w programie money2money, który jest własnością firmy Wirtualna Polska. Program partnerski działa od blisko 15 lat i wypłacił swoim partnerom łącznie blisko 50 mln zł! Jest to bardzo duża kwota, a przecież pracę wykonuje się w… DOMU.

Dostaję od Was całą masę pytań: jak to internet płaci za nic?, dlaczego m2m ma mi zapłacić za siedzenie w domu?, ale moją ulubioną wypowiedzią jest przecież to jedna wielka ściema.

Tak, ludzie, którzy pracują jako partnerzy money2money są po prostu oszustami, którzy podrabiają swoje wyniki w programie tylko po to, żeby… no właśnie – po co? 🙂
Właściwie po co ludzie mieliby kogokolwiek oszukiwać? Jaki mieliby w tym cel? Oczywiście w sieci oszustów grasuje multum i trzeba na nich uważać. Sam o tym mówię na prawo i lewo, żeby ludzie nie zrażali się do pracy w sieci!

Ile zarabia przeciętny partner w programie partnerskim money2money?

Tak na prawdę widełki są takie: 0 zł – 2 000 zł miesięcznie. Możesz zarobić oczywiście więcej, natomiast to wymaga włożenia od Ciebie trochę więcej swojego czasu, niż 1, czy 2 godziny dziennie. Często ludzie pytają mnie ile muszą poświęcić na ten biznes. To pytanie jest bez sensu! Przecież otwierając sklep stacjonarny, nie pytasz nikogo ile musisz poświęcić czasu, żeby Twój sklep zaczął przynosić pieniądze, prawda? Więc dlaczego myślisz, że odpowiem Ci na takie pytanie? 🙂 Nie, nie odpowiem. Jednemu zarobienie 2 000 zł zajmuje 3 dni, drugiemu 2 miesiące. To zależy od tego jak się starasz i ile czasu na to, co robisz poświęcasz.

Nie ma tutaj stawki za godzinę, nie ma też upierdliwego szefa. Nie ma składek ZUS, ale za to nikt nie zabiera Ci 50% z wypłaty! Polska to wolny kraj, a Ty decydujesz kim chcesz być.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *